На комунальне підприємство “ЧЕЛУАШ” знову чекає “ревізія”

02.03.2016, 14:55

33331

На комунальне підприємство “ЧЕЛУАШ” знову чекає перевірка. Згідно ухвали Соснівського районного суду в посадових осіб підприємства правоохоронці мають право вилучити усі оригінали документів, що стосуються капітального ремонту зупинок громадського транспорту.

На “ЧЕЛУАШі” переглянуть документацію, починаючи із 1 січня 2015 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор КП “ЧЕЛУАШ” розповів, чому зупинки для Черкас купували в Монастирищі

Одночасно документи будуть вивчати у підрядників ПП «ЛеАС-О» та ФОП Гречуха, які мають безпосередній стосунок до корупційної історії із закупівлею зупинок.

Безымянный

До перевірок комунальному підприємству не звикати.

Нещодавно під час обшуку в одному з приміщень підприємства, яке за твердженням керівництва здавалось в оренду, оперативники виявили стоси установчих документів на різні ТОВ та ПП з різними напрямками діяльності, копії паспортних даних громадян та 227 печаток, серед яких:

печатки Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління юстиції в м. Києві, реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, Державної податкової інспекції м. Черкаси, печатка гербова паспорта України, печатка філії комерційного банку, печатки приватних нотаріусів, органів самоорганізації населення, громадських організацій, страхових компаній та кліше з підписами.

Зауважимо, що очолив “ЧЕЛУАШ” екс-регіонал зі Сміли Олександр Плюта.

Як раніше інформував ІнфоМІСТ, у кінці минулого року міська влада прозвітувала, що закупила та встановила в Черкасах 8 нових зупинок громадського транспорту. Як виявилося, через завищену закупівельну вартість зупинок та виконані роботи місто переплатило щонайменше 160 тис. грн.

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь