Реклама

molli

Відвідини нової соляної кімнати у Черкасах безкоштовні?

Сьогодні у Черкаській поліклініці №5 відкрили соляну кімнату. Про це нашому виданню розповів головний лікар Микола Тарасов.

Створили кімнату власними силами поліклініки та за рахунок спонсорської допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкаській поліклініці запрацювала соляна кімната

За словами завідуючої відділення фізіотерапії та реабілітації Олександри Чечіль, процедури у соляній кімнаті корисні людям при бронхіті, бронхіальній астмі, гаймориті, а також для профілактики грипу, ГРВІ, рецидивів бронхіту та пневмонії. Також при лікуванні вегето-судинної дистонії, неврозів.

10339604_789669597832323_2745325246155921480_n
Соляна кімната у поліклініці №5 Фото: Олег Стадник/”Фейсбук”

– Ця кімната абсолютно природня, немає ніякої хімії, – говорить пані Олександра. – Це не новий метод лікування, про нього знають багато людей. Окрім того соляна кімната допомагає розслабитись, є зручні шизлонги, люди часто засинають.

Сухий аерозоль хлориду натрію потрапляє в систему дихання і очищає її. У людини підсилюється імунітет, підвищується опірність хворобам і запалень, процес дихання стає легше дихати, зменшується навантаження на серце, поліпшується загальний стан здоров’я.

Адже на відміну від медикаментозного лікування галотерапія практично не має побічної дії. Тоді як цей метод довів свою ефективність. До того ж у пацієнтів після лікування у соляній кімнаті у кілька разів збільшується період ремісії після перенесених раніше хвороб, знижуються дози використовуваних медичних препаратів.

Відвідати кімнату одночасно можуть 5 чоловік, адже приміщення невелике. Тож варто записуватися завчасно для групової процедури.

Про ціну відвідин у лікарні не говорять, мовляв, медицина в країні безкоштовна, адже це бюджетна установа, тому благодійний внесок виключно за бажанням.

 

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама