“Укропівець” Бінусов пояснив, чому голосував за виконком Бондаренка

12.02.2016, 14:15
Новий заступник мера Сергій Гура та "укропівець" Михайло Бінусов
Новий заступник мера Сергій Гура та “укропівець” Михайло Бінусов

Депутат міськради від “Укропу” Михайло Бінусов і є тим обранцем, що не підписався під коаліційною угодою фракцій Партії вільних демократів, “Самопомочі”, ВО “Черкащани” та “Укропу”.

Про це він заявив у коментарі кореспонденту “ІнфоМІСТ”.

Водночас Бінусов говорить, що попри відмінне від решти членів фракції голосування за виконком, покидати однопартійців він не збирається.

– Ні, я не буду виходити із фракції “Укропу”. Мене як депутата вибирали виборці. І вони мене вибирали як депутата, а не як коаліціянта і так далі… Тому я проголосував так, як вважав за потрібне. У нас – новий мер. Він сказав, що через рік ми побачимо результати його роботи. Тому я вважаю, що треба дати шанс людині. Три місяці минуло, а меру не можуть дати працювати, – зазначив депутат-укропівець.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що запрошує Бінусова та решту до співпраці.

– Наша команда, що працює на розвиток Черкас, відкрита, – сказав Бондаренко в коментарі нашому виданню.

Як уже повідомляв “ІнфоМІСТ”, сьогодні міська рада затвердила новий склад виконавчого комітету. Вирішальним під час голосування і був голос члена фракції “Укроп” Михайла Бінусова, оскільки раніше заявлялось, що фракція входить до складу коаліції, об’єднаної навколо колишнього міського голови Сергія Одарича.

2 коментарів

Залишити відповідь