Члени виконкому затвердили ПСЕР

12.02.2016, 10:25

БезымянныйЧлени виконавчого комітету таки схвалили проект Програми соціально-економічного розвитку.

Із проектом Програми можна ознайомитись ТУТ.

Окрім пунктів, зазначених в проекті рішенння, члени виконкому врахували додаткові пропозиції щодо охорони здоров’я депутата Максима Скорика, а саме придбання обладнання для Черкаського міського пологовий будинку на  1 млн 684 тис.

Також планують у рамках програми “Безпечне місто” закупити камери відеоспостереження на 732 тис грн.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, в проект ПСЕРу були внесені всі пропозиції депутатів Черкаської міськради.

Виступив проти прийняття програми член виконкому Іван Кієнко, який, за його словами, не знав про громадські слухання, де обговорювали ПСЕР.

– Ми оголосимо догани і будемо прощаться з такими працівниками, – обурився міський голова Анатолій Бондаренко.

Ірина Удод відповіла, що на офіційному сайті була розміщена інформація.

– Ви думаєте, що ми кожного дня дивимось на сайт? Навіть якщо програму розмістили у понеділок, як можна її грунтовно опрацювати за декілька днів, – додав Кієнко.

На засідання прийшов і депутат міськради Олександр Радуцький:

– Вас ніхто не швидить, давайте будемо розглядати і обговорювати. Окрім того виконком розглядатиме бюджет розвитку, Програма є лише планом.

Кієнко запропонував перенести розгляд ПСЕРу на 4 дні, аби мати змогу обговорити проект рішення. Однак у такому разі вірогідно, що програму розглядатиме новий виконком. Проте юрист зауважив, що новий виконком вступить в силу лише після проходження перевірки, тож запрацює він приблизно через місяць.

Урешті після тривалих обговорень виконком таки ухвалив Програму соціально-економічного розвитку.

Як раніше інформував “ІнфоМІСТ”, на програму розвитку планують виділити більше 360 мільйонів.

У порівнянні з попередніми роками нинішній бюджет розвитку досить перспективний, зважаючи на його обсяги фінансування. Тому цього року Черкаси мають непогані можливості для вирішення багатьох актуальних питань у різних сферах життєдіяльності міста. Приміром, якщо у 2013 році бюджет розвитку міста складав – 163 млн. грн., у 2014 – понад 196 млн., у 2015 році – близько 188 млн.грн., то цьогоріч – більше 363 млн.

 

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь