У Бондаренка з’явився радник

04.01.2016, 10:56

Безымянный

У міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з’явився радник – екс-УДАРівець Віталій Іляшенко. Цим фактом сам Віталій похизувався у “Фейсбуці”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На День Незалежності екс-нардепа “упіймали” з пляшкою (відео)

Як повідомив “ІнфоМОСТу” начальник відділу кадрової роботи Сергій Курч, Іляшенко буде штатним радником, тобто отримуватиме заробітну плату. Оскільки на державній службі екс-нардеп працював не довго, за вислугу років він нічого не отримуватиме, тож на пана Віталія чекатиме мінімальний оклад.

Про конкретний напрямок роботи в розпорядженні не йдеться, тож Іляшенко, за словами Сергія Курча, “виконуватиме доручення міського голови”.

Попередньо Іляшенко сподівався стати членом виконавчого комітету, однак його прізвище зі списків кандидатів зникло. 

Екс-голова обласного «УДАРу» претендував і на роль “УКРОПівця № 1″.

12459680_1740174289551848_921674693_n

ДОВІДКОВО:

Віталій Іляшенко народився у Черкасах 9 квітня 1985 року.

Серпень — жовтень 2004 року — секретар передвиборчого штабу партії «Наша Україна» у Голосіївському районі м. Києва.

2005–2006 років — голова Профспілкового комітету студентів Первинної профспілкової організації студентів Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України.

Травень — грудень 2006 року — голова Київської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України».

З березня 2007 року по грудень 2012 року— голова ВМГО «Європейська молодь України».

Із 2012 по 2014 рік — член партії УДАР, голова Черкаської обласної організації.

Вересень — грудень 2011 року — штатний асистент депутата Європарламенту в Україні Павла Залевського.

Із 17 червня до жовтня 2014 року – народний депутат України 7-го скликання від партії УДАР.

 

3 коментарів

Залишити відповідь

  • Бігав з однієї партії (громадської організації) в другу, а де ж працював??? Що він радити буде?? Мер в першу чергу господарник! В якій же галузі цей радник буде радити господарювать???

  • Сьогодні Ілляшенко на Черкащині розбудовує чергову громадську організацію, якою керує екс – голова СБУ Валентин Наливайченко – “Антикорупційний рух”!Коньюктурщики вищої гільдії!

  • Я читала, що у мера тепер 2 радника,у тому числi Радуцький. Ну треба ж якось “узаконити” його намагання скрiзь супроводжувати свого мера,як охоронець!)))А тепер буде за ним бiгати та “радити”!)))