19 лютого відбудуться слухання по забудові Соснівки

28.01.2017, 13:35

19 лютого відбудуться наступні громадські слухання щодо забудови у мікрорайоні Соснівка. Місце проведення – Будинок культури ім. І. Кулика.

Про це у “Фейсбуці” написав мер Черкас Анатолій Бондаренко. 

Нагадаємо, що 24 січня у будинку культури імені Івана Кулика провели громадське обговорення проекту забудови району Соснівки багатоповерхівками. Участь у заході взяли близько двохсот черкащан.

За підсумками обговорення присутні ухвалили рішення провести вже законні громадські слухання 18 лютого о 14:00. Мер пообіцяв видати розпорядження про проведення громадських слухань уже завтра. Окрім того, присутні проголосували за винесення на громадське обговорення питання мораторію на забудову Соснівського парку. Обидва рішення підтримали одноголосно. Ініціатор обговорення, азовець Дмитро Кухарчук наголосив, що на майбутні громадські слухання слід узяти паспорт (обов’язкова умова – прописка в місті Черкаси) – це дасть можливість взяти участь у голосуванні.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, на території по вул. Меделєєва, 4 пропонують збудувати багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади. Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.

0 коментарів

Залишити відповідь