18-річного жителя Черкащини засудили за опір та побиття працівника поліції

12.07.2018, 13:03

18-річного хлопця одного із сіл Черкащини засуджено до двох років позбавлення волі за опір та умисне заподіяння тілесних ушкоджень працівникам поліції.

Про це інформують у Черкаській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що молодий хлопець, будучи неповнолітнім на момент вчинення кримінальних правопорушень, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на одній із вулиць села, під час конфлікту з 44-річним односельцем, спричинив йому легкі тілесні ушкодження.

В подальшому, того ж вечора порушуючи громадський порядок, нецензурно виражався у бік як місцевих жителів так і представників сектору реагування патрульної поліції. На законну вимогу правоохоронців припинити протиправні дії, продовжував чинити опір працівникам поліції, які його конвоювали у вигляді активної фізичної протидії з нанесення їм легких тілесних ушкоджень, після чого вже перебуваючи у кайданках, зник з місця вчинення злочину.

За принципової позиції прокурора, який враховуючи тяжкість вчиненого злочину, наполягав на суворому покаранні, вироком Черкаського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винними за ч. 1ст. 125, ч. 2 ст. 342, ч. 2 ст. 345 КК України та за сукупністю злочинів призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет законності.

0 коментарів

Залишити відповідь