12 та майже 5 років тюрми, – двох черкащан засудили за згвалтування та грабіж

28.09.2017, 15:15

Суд виніс вирок двом чоловікам, яких звинувачували у зґвалтуванні та грабежі 16-річної місцевої жительки.

Про це інформують у прес-службі місцевої прокуратури.

Так, працівниками Черкаського відділу поліції було затримано двох чоловіків, які неподалік вул. Луначарська в м. Черкаси вчинили протиправні дії стосовно 16-річної місцевої жительки, а саме, зґвалтування і грабіж.

Встановлено, що один із злочинців із застосуванням фізичного насильства та погроз зґвалтував 16-річну черкащанку. Після скоєння злочину чоловіки забрали у потерпілої мобільний телефон і зникли в невідомому напрямку.

В ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено особи зловмисників, яких в подальшому було затримано та взято під варту.

Суд, з’ясувавши фактичні обставини кримінальних правопорушень, дослідивши зібрані в ході досудового слідства докази, визнав обвинувачених винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно за попередньою змовою групою осіб); ч.3 ст.152 (зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої), ч.2 ст.153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої).

За результатами судового розгляду хлопця 1991 р.н. за скоєння грабежу засуджено до 4,6 років позбавлення волі, а чоловіка 1976 р.н. за вчинення крім цього статевих злочинів стосовно неповнолітньої – до 12 років позбавлення волі.

Наразі вирок не вступив в законну силу у зв’язку з перебігом строку на апеляційне оскарження прийнятого рішення.

0 коментарів

Залишити відповідь