103 тисячі на 16 інспекторів, – в ОДА обурилися неефективністю роботи управління держпраці

20.09.2017, 12:17

За 8 місяців 2017 року Управління Держпраці у Черкаській області провело 923 перевірки.

Про це під час обговорення легалізації заробітної плати та трудових відносин на колегії в облдержадміністрації повідомив заступник начальника Управління держпраці Віталій Мащенко.

– За цей час ми винесли 644 приписи, 446 протоколів направлено до суду, 200 рішень із накладенням штрафів на суму 103 тисячі гривень. Винесено 36 постанов на посадових осіб підприємств, – повідомив він.

Учасники колегії обурилися неефективністю роботи управління. Адже на території області працює 16 інспекторів.

– Зробіть так, щоб було не 103 тисячі на 16 інспекторів. А один штраф у понад 90 тисяч, – обурився голова Черкаської облради Олександр Вельбівець.

Натомість Мащенко повідомив, що загалом винесено постанов на понад 3 мільйони гривень. Однак надійшло до бюджету 103 тисячі.

– Це свідчить про низьку ефективність роботи керівника, – заявив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – На жаль, я мушу констатувати, що ефективність роботи слабка, і ми маємо на обласному рівні вирішувати це питання.

Ткаченко повідомив, що 25 вересня він чекає керівництво у себе, для обговорення шляхів вирішення проблеми.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • от наше керівництво – лиш би покритикувати. А чому ж не попитати, чому із 3 млн грн тільки 103 тис.грн. сплачено?! хто не доопрацьовую –
    виконавча служба чи ще хто, а можливо, слід би допомогти в чомусь… і взагалі, цікаво, а як можна “виловити” чорнозарплатників з конвертами, коли самі працівники не зацікавлен в “чистій” зарплаті